Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych

Odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych

Wiele ważnych dla sprawy informacji można zdobyć nie tylko na podstawie obserwacji oraz śledzenia, ale i zawartości takich urządzeń jak chociażby telefony. Dlatego specjaliści z naszego biura detektywistycznego z Poznania proponują Państwu profesjonalne odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych.

W celu zatarcia dowodów zdrady, nieuczciwości czy nawet popełnienia przestępstwa często usuwamy wiadomości SMS oraz MMS, historię połączeń, listę kontaktów, pliki, zdjęcia, filmy, historię przeglądarki internetowej i inne informacje. Błędnie zakładamy, że to wystarczy i materiały te znikną raz na zawsze po wybraniu opcji „usuń”. Nasi specjaliści zapewniają Państwu szereg usług z zakresu informatyki śledczej, dzięki czemu możliwe jest sprawne odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych, a także urządzeń lokalizacyjnych GPS.

Uzyskane w ten sposób przez biuro licencjonowanych detektywów informacje dołączone są do sprawozdania z przeprowadzonych usług, a tym samym mogą stanowić doskonałe uzupełnienie oraz wzmocnienie materiału dowodowego w postępowaniu sądowym (np. w sprawach rozwodowych). Możemy Państwu pomóc również w sytuacji, gdy przypadkiem sami skasują Państwo ważne dane ze swoich aparatów bądź też utracą je w wyniku działań osób trzecich.

5/5 (3)

Będzie nam miło jeśli zostawisz swoją ocenę